רייזרים בצפון

רייזרים בצפון

רייזרים בצפון | מנהל הצוות שלך פנה אליך וביקש ממך לארגן יום גיבוש לעובדים של הצוות מכיוון שהוא סומך עליך, על היצירתיות שלך וההיכרות עם חברי הצוות ומה הדברים שיכולים להתאים להם.
הוא סיפר לך כמה כיף היה במקום העבודה הקודם שלו, בו ארגנו סדנאות גיבוש לעובדים אחת לרבעון, ואיך זה תרם ללכידות הצוות, ליעילות בעבודה ולאווירה הטובה שנוצרה.
הוא גם שיתף אותך שהוא מקווה שזו תהיה תחילתה של מסורת בה אחת לתקופה תוכלו לקיים פעילות כיפית שלא קשורה לעבודה שתיתן לכם תחושה טובה ותעזור לכם בגיבוש החברתי.

למה חשוב לשים לב בהקשר של פעילות גיבוש לעובדים?

פעמים רבות נבחרת פעילות אשר מטרתה לגבש את העובדים אך בפועל מה שיוצא זה דווקא ההיפך.
כאשר בוחרים לעשות פעילות לעובדים במטרה לגבש אותם, חשוב לבחור פעילות שאכן תסייע בכך,  פעילות בה אנשים עושים דברים יחדיו ולא כאינדיבידואל, אם למשל בוחרים פעילות של צפייה בהצגה או סרט, זוהי פעילות בה כל אדם עסוק בעצמו ולא מתקיימת תקשורת או אינטראקציה כלשהי עם הסובבים אותו היא מאוד מינימלית ומן הסתם הרעיון של גיבוש קבוצתי של החברה לא ממש בא כאן לידי ביטוי.
בעוד שלראות סרט בקולנוע, הצגה או הופעה כלשהי לרוב יחשב כפעילות שאינה ממש תורמת לגיבוש החברתי לעומת זאת חדר בריחה, טיול ג'יפים, טיול רייזרים בצפון, סדנת בישול משותפת נחשבות פעילויות אשר יוצרות הווי מיוחד, אינטראקציה בין האנשים ונחשבות כפעילויות מגבשות.

האם קיים הבדל בין יום כיף לחברה גדולה ליום כיף לחברה קטנה?

אכן לרוב קיים שוני מהותי בין ימי הכיף של חברות גדולות וחברות קטנות, שוני אשר יכול לבוא לידי ביטוי גם מבחינת התקציב שניתן וגם מבחינה של סוג הפעילות שלעיתים מותנה בכמות מינימום או מקסימום של משתתפים.
אין ספק שפעילות לקבוצה של מאה אנשים שונה מפעילות לקבוצה של עשרים אנשים, למשל כאשר רוצים לעשות טיול רייזרים, לעיתים לא ניתן יהיה לקיים פעילות לכולם יחד כי כמות כלי הרכב תספיק רק לחלק מהאנשים. בפעילות של חדר בריחה יש מגבלה על כמות המשתתפים היכולים להיכנס לכל חדר או מתחם, יש מתחמים הבנויים ומותאמים לקבוצות גדולות יותר ויש כאלו לקבוצות קטנות ומצומצמות יותר, פעילות של רפטינג למשל לרוב תתאים גם לחברות גדולות וגם לחברות קטנות.

תוכן מומלץ:

מה ניתן לעשות ביום כיף לעובדים? (רמז: רייזרים בצפון)

קיימות פעילויות רבות ומגוונות אותן ניתן לקיים כחלק מיום כיף לעובדי החברה.
אחד הדברים שכדאי לשקול זה יום כיף לעובדים בצפון, שכן הצפון הינו אחד האזורים היפים בישראל, הוא ירוק מרבית השנה, יש בו הרבה מים, טבע והוא משרה אוירה של שקט ושלווה.
בשל כך שיש בו כל כך הרבה מרחבים פתוחים אפשר לעשות פעילויות רבות, כיפיות ומגבשות כמו טיפוס קירות, מסלולי טיול באחת משמורות הטבע המהממות שיש לנו, לעשות שייט בכנרת או רפטינג בירדן.
אפשר גם ליהנות מטיול ג'יפים או רייזרים והטוב ביותר זה אפילו לשלב בין כמה פעילויות ולהפיק מיום הכיף את המקסימום.

סיכום

גיבוש חברתי חשוב בכל ארגון ולכל חברה המבינה את חשיבות הערך המוסף לעובדים שלה.
עובד מרוצה, שמחה בעל תחושת שייכות יהיה לרוב עובד יעיל, נאמן וחיובי מה שיביא לרוב לתפוקה טובה יותר בעבודה, לקיחה של פחות ימי חופש או ימי מחלה.
חלק מהדרך לגרום לעובדים להרגיש טוב הינה על ידי פעילויות של כיף שאינן קשורות לעבודה, אשר מאפשרות להם ליהנות, לצחוק ולשמוח תוך כדי גיבוש חברתי.

אולי יעניין אותך גם
ניווט מהיר
מלאו פרטים