גיבוש חברה

גיבוש חברה

יום גיבוש חברה הוא יום כיף בו עובדי החברה נהנים יחד, מחזקים את הקשרים החברתיים ומקדמים אינטרסים של החברה. כך למשל, ניתן להפיק יום גיבוש חברה לחיזוק כישורי ניהול, פיתוח חשיבה יצירתית, חיזוק קשרים בין מחלקות מסוימות וקידום ערכים מסוימים. יום הגיבוש יוכל לכלול סוגים רבים של פעילויות ואטרקציות, אתם תתכננו נכון את הפעילויות על מנת להבטיח הנאה של העובדים, שיתוף פעולה וקידום של המותג, התדמית והמטרות שנקבעו. 

אלו אטרקציות כדאי לשלב ביום גיבוש?

מחקרים גילו שימי גיבוש מצליחים להשיג את התוצאות הטובות ביותר כאשר הם כוללים פעילויות לא שגרתיות. אם תוציאו את העובדים מאזור הנוחות שלהם תגלו בהם תכונות חדשות. נצלו את ההזדמנות לצאת לטבע יחד עם העובדים, לנשום אוויר צח ולחוות חוויות אקסטרים. חשוב לציין שהפעילויות כולן בטיחותיות ואינן דורשות ניסיון קודם. 

המומלצים שלנו:

ההמלצה שלנו בעבור ימי גיבוש חברה היא על טיולי שטח קלים עם דגש על טיול ג'יפים או רייזרים. הנסיעה בג'יפים מתבצעת בקבוצות כך שכל קבוצה של 5-7 עובדים תיסע יחד בג'יפ. אתם תוכלו לקבוע מראש את החלוקה לקבוצות ולחזק כך קשרים חברתיים רצויים או שיתופי פעולה בין מחלקות. בהתאם לאופי של יום הגיבוש ניתן לייצור תחרות בין העובדים כאשר כל קבוצת עובדים שנוסעת יחד בג'יפ מוגדרת כצוות. מסלולי ג'יפים קלים מתאימים גם לעובדים מבוגרים ולעובדי משרדים שלא נוהגים לצאת לטבע. אם תיכנסו אל קבוצות טיולי ג'יפים תוכלו למצוא המלצות רבות על מסלולים מתאימים. 

איך מפיקים בקלות יום גיבוש?

כיום כאשר קיימות חברות שמספקות אטרקציות לימי גיבוש ומפיקות את היום כולו מתחילתו ועד סופו – אין כל סיבה שאתם תעבדו קשה. אתם בסך הכול צריכים לבחור נכון בחברה בעלת ניסיון שידועה בימי גיבוש מוצלחים ומושקעים. המטרה שלכם היא יום גיבוש מושלם שימלא את העובדים במוטיבציה, יגבש אותם כקבוצה ויתרום לקידום העסקי. עובדים שטוב להם במקום העבודה הם עובדים טובים יותר בעבור החברה. 

הפרמטרים החשובים ביותר בהפקת יום גיבוש הם הפעילות המרכזית, המיקום והאוכל. אם תקפידו לבחור נכון בפעילות שרוב העובדים שלכם יפיקו ממנה הנאה, תדאגו לסידורי הסעה נוחים ותלוו את היום כולו בהגשת אוכל טוב – יום הגיבוש שלכם צפוי להיות הצלחה מסחררת. אל תקלו ראש בבחירת הפעילות הראשית ליום הגיבוש ותבחרו בפעילות לא שגרתית שתיזכר לתקופה ארוכה. 

מסלול 4X4 ליום גיבוש חברה

טיול שטח יהיה אטרקציה נפלאה לכל יום גיבוש. היציאה מהמשרד ומהסביבה הטבעית של העובדים תעניק להם חוויה בלתי נשכחת. רוב העובדים שלכם אינם מתנסים כלל בטיולי שטח כך שהם צפויים להתלהב מהחוויה. כאשר אתם מעניקים לעובדים חוויה לא שגרתית חיובית אתם מצליחים להפוך את יום הגיבוש לאפקטיבי יותר. 

מסלולי 4X4 מומלצים לטיול ליום גיבוש חברה תמצאו בכל רחבי הארץ. בין המסלולים המומלצים תמצאו את המסלול הרטוב בין עמק החולה לרמת הגולן, מסלול בין פסגות הרי ירושלים, מסלול בנגב מרמת חובב ועד לחולות שונרה, מסלול בהרי יהודה, מסלול באזור חיפה. תבחרו את המסלול שלכם בהתאם למיקום המבוקש ומשך הפעילות. אם מדובר בפעילות גיבוש קצרה נעדיף לבחור במסלולים שנמצאים במרחק של שעה נסיעה לכל היותר.  

בתחילת המסלול וגם בסופו נתאם הגשת כיבוד קל או ארוחה חמה מלאה לעובדים. ההגשה תתבצע בתנאי שטח או במתחם סגור (אפשרי אוהל ממוזג) בהתאם לבקשה שלכם. חברת ההפקה דואגת לכל הסידורים הדרושים כך שלכם נשאר רק לקבוע מה בדיוק תרצו לקבל ומתי. הפתיעו את העובדים עם צ'ופרים קטנים במהלך היום כולו. ההשקעה שלכם ביום הגיבוש עתידה לבוא לידי ביטוי בשיפור תפוקת העבודה. 

אולי יעניין אותך גם
ניווט מהיר
מלאו פרטים